2 ditë më parë

  Si të gatuajmë në Rust

  Një nga kërkesat e detyrueshme që ju të gatuani ushqimin tuaj është domosdoshmërisht të merrni dru, si dhe të merrni ...
  2 ditë më parë

  Si të bëni C4 në Rust

  Në mënyrë që të dini se si të merrni C4 Rust, gjëja e parë që duhet të bëni është të siguroheni që të keni një pjesë të ...
  2 ditë më parë

  Si ta vendosni Rustin në Spanjisht

  Rust është loja e modës dhe është e disponueshme në një larmi gjuhësh, por vjen në anglisht për ...
  2 ditë më parë

  Si të bëjmë vetëvrasje në Rust

  Sot ne do të shpjegojmë gjithçka që ka të bëjë me lojërat më të famshme, por në ...
  2 ditë më parë

  Si të merrni gurin, hekurin dhe squfurin në ndryshk (lehtë)

  Zonat më të mira për të marrë ose mbledhur gur, hekur dhe squfur në Rust janë zonat malore me dëborë, ...
  2 ditë më parë

  Më i miri i Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4

  Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 loja e fundit për sagën Naruto Shippuden dhe me të cilën përfundon ...
  2 ditë më parë

  Metro 2033, analiza e lojës video post apokaliptike

  Metro 2033 është një lojë horror dhe lufte video bazuar në romanin me të njëjtin emër, ...
  3 ditë më parë

  Si të shtëpitë RAIDEAR në Rust

  Për të filluar ne duhet të zgjedhim vendin për të bastisur, një bazë e vogël do të jetë gjithmonë pak më e lehtë. Çfarë…
  3 ditë më parë

  Komandat e lojtarit për Rust

  / msg "player" ˱ mesazh: Kjo ju lejon të dërgoni një mesazh tek lojtari që keni zgjedhur më parë për ta marrë atë, është
  3 ditë më parë

  Si të bëni një shtëpi në Rust

  Sekreti i një ndërtimi të mirë është se ju e bëni atë duke menduar si armiku juaj, që të parashikoni të gjitha hyrjet e mundshme ...
  Butoni Kthehu në krye